ERIK ZWAGA

EXPOSITIES 

2017 "Kerkje van Persingen" - Persingen - www.kerkjevanpersingen.nl - groeps-expositie "Art en Design"

2017 Galerie Staphorsius - Westzaan - www.staphorsius.nl - groeps-expositie "zonder haast"

2017 Museum "Thijnhof" -  Coevorden - www.thijnhof.nl

2017 Huis "Kernhem" - Ede - www.huiskernhem.nl

2016 Kunstbeurs - "ArtArnhem" - Arnhem - www.artarnhem.com

2016 "Het Weefhuis"- Zaandijk - www.hetweefhuis.nl - groeps-expositie "Art en Design"

2016 Galerie Staphorsius - Westzaan - www.staphorsius.nl - groeps-expositie "zonder haast"

2016 Museum "Coda" - Apeldoorn - www.coda-apeldoorn.nl - Schilderij van het jaar

2016 Galerie "De Duig" - Vlaardingen - www.galerieduig.nl - Groeps-expositie

2016 Atelier "Ewald Sorbi" - Zetten - www.ewaldsorbi.nl - Solo-expositie

2015 Kunstbeurs - "ArtArnhem" - Arnhem - www.artarnhem.com

2015 VillaExpo 2015 - Zemst (B)

2015 Atelierroute Lunteren - Lunteren - www.atelierroutelunteren.nl

2015 Expositie - "Wijn en Kunst" - Klein Amsterdam - www.gravendael.com

2014 Kunstbeurs - "ArtArnhem" - Arnhem - www.artarnhem.com

2014 "Veluvine" - Nunspeet - www.veluvinenunspeet.nl

2014 "Het Weefhuis" - Zaandijk - www.hetweefhuis.nl

2014 Museum "Het Petershuis" - Gennep - www.museumhetpetershuis.nl - solo-expositie

2014 Kunst "a la carte" - Drachten - www.nlalacarte.nl

2014 Galerie "Huis ter Heide" - Huis ter Heide - www.galeriehuisterheide.nl

2013 Kunstbeurs "ArtArnhem" - Arnhem - www.artarnhem.com

2013 Open atelierroute "Art-Brummen" - Brummen - www.art-brummen.nl

2013 Kunst Wageningen - Wageningen - www.kunstwageningen.nl

2013 Expositieruimte "De Ring" - Epe - www.deringepe.nl

2013 Kerkje van Persingen - Persingen - www.kerkjevanpersingen.nl

2013 Le Art Gallery - Groningen - www.le-artgallery.nl

2013 "ArtFair" Alkmaar - Alkmaar - www.artfairalkmaar.nl

2012 KIM beurs - "Kunst in de markt" - Arnhem - www.kunstindemarkt.nl

2012 Kunst Wageningen - Wageningen - www.kunstwageningen.nl

2012 Art-Fair International - Groningen - www.nkbvbeurs.nl

2012 Kerkje "De Rietstap" - Dinxperlo - www.kerkjederietstap.nl

2012 Open atelierroute "Art-Brummen" - Brummen - www.art-brummen.nl

2012 Hotel Pulitzer "Winter Art Fair" - Amsterdam - www.hotelpulitzeramsterdam.nl

2011 Kunst "De Hamermolen" - Ugchelen - www.dehamermolen.nl

2011 Galerie "Arthuus" - Loenen - www.arthuus.nl